-
-
-

Gdynia, Mały Kack ul. Leśna - Bernardowo Park

dane inwestycji

,

inwestycję obsługuje

szczegóły inwestycji

zalety inwestycji

najbliższa okolica

Lista ofert...

FILTRUJ

brak ofert w wybranej inwestycji

Bernadowo Park powstanie w zacisznej, bliskiej naturalnych terenów zielonych lokalizacji Gdyni. Po sąsiedzku deweloper zakończył kilka lat temu budowę Osiedla Leśnego. Otulina Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zapewnia komfort życia osobom, które prowadzą aktywny tryb życia i czują potrzebę kontaktu z naturą. Niedaleko stąd na przykład na Polanę Bernadowską, gdzie znajduje się stadnina koni. Jednocześnie bliskość głównych arterii komunikacyjnych sprawia natomiast, że szybko można stąd wyjechać w stronę centrum Gdyni, a także wyjechać na obwodnicę Trójmiasta, a dalej na autostradę czy na lotnisko.

Bernadowo Park powstanie w zacisznej, bliskiej naturalnych terenów zielonych lokalizacji Gdyni. Po sąsiedzku deweloper zakończył kilka lat temu budowę Osiedla Leśnego.

Otulina Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zapewnia komfort życia osobom, które prowadzą aktywny tryb życia i czują potrzebę kontaktu z naturą. Niedaleko stąd na przykład na Polanę Bernadowską, gdzie znajduje się stadnina koni. Jednocześnie bliskość głównych arterii komunikacyjnych sprawia natomiast, że szybko można stąd wyjechać w stronę centrum Gdyni, a także wyjechać na obwodnicę Trójmiasta, a dalej na autostradę czy na lotnisko.

Osiedle składało się będzie z kameralnych czterokondygnacyjnych budynków ze spadzistymi dachami oraz podziemnymi halami garażowymi i komórkami lokatorskimi. Na jego terenie powstanie boisko, plac zabaw oraz zewnętrzna siłownia. Chwile wytchnienia wśród otaczającej przyrody zapewnią ścieżki spacerowe, ławki zatopione wśród zieleni, a nawet szemrzący cicho strumyk, który będzie podświetlany, aby umilić mieszkańcom wieczorny relaks.

Bernadowo Park będzie osiedlem ogrodzonym, monitorowanym i całodobowo chronionym.

W pierwszym etapie powstanie tutaj sześć budynków (196 mieszkań). Łącznie, w dwóch etapach, powstać ma ich 390.

Projekt osiedla powstał w pracowni architektonicznej Promex.