-
-
-

o nas

Biuro City Nieruchomości funkcjonuje na rynku nieruchomości od 2008 roku.

Nasze największe atuty to doświadczenie oraz rzetelność, które pozwoliły nam osiągnąć ugruntowaną pozycję na rynku oraz zagwarantować klientom w pełni kompleksową oraz profesjonalną obsługę. Doświadczenie w tej branży to niezwykle istotny aspekt, dlatego też w naszym biurze zatrudnieni są Agenci z wieloletnim stażem, z licznymi sukcesami zawodowymi. To właśnie oni pomogą Państwu w podjęciu najlepszej dla Państwa decyzji.

 

Nie tylko Trójmiasto

   Oferujemy pełen zakres usług w pośrednictwie. W naszej bazie znajdują się obiekty komercyjne, działki, lokale, domy, mieszkania oraz inne nieruchomości zarówno z Trójmiasta jak i pozostałych części Polski.  Gdynia z racji miejsca powstania firmy, jest dla nas szczególnie ważną lokalizacją. Uczestniczymy również w elektronicznej wymianie bazy danych ofert, co pozwala na szeroka współpracę z innymi biurami nieruchomości w zakresie sprzedaży, kupna oraz wynajmu. Umożliwia nam to szersze możliwości budowania ofert dla klientów. Pomagaliśmy z SUKCESEM w sprzedaży nieruchomości - w wielu miastach Polski. 

Dlaczego warto nam zaufać?

  ... ponieważ obrotem nieruchomościami powinni zajmować się wyłącznie tacy ludzie, którzy robią to z pasją, ugruntowaną wiedzą oraz doświadczeniem w branży. Nie mogliście Państwo lepiej trafić! My tak pracujemy, a każdy wymagający klient jest dla nas kolejnym wyzwaniem i motywacją do rozwoju zawodowego.  

  Jesteśmy z Państwem od początku do końca każdej transakcji. Obsługują Państwa Agenci nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem. Proponujemy praktyczne oraz bezpieczne rozwiązania swoim klientom, dogodne i sprawdzone warunki przy zawieraniu transakcji kupna/sprzedaży, najmu/wynajmu. Dokonujemy pełnej analizy stanu prawnego nieruchomości oraz pomagamy w kompletowaniu dokumentacji. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie służyć fachowym doradztwem i pomocą merytoryczną. W naszej codziennej działalności stosujemy przepisy prawa i standardy zawodowe, kierując się zasadami etyki zawodowej. 

 

   ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z NASZYM BIUREM "CITY NIERUCHOMOŚCI" 

   ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE Z NAMI

   KONTAKT DO BIURA: tel:  535 965 465,  507 255 855

 

  

Anita Knyba

Anita Knyba

licencja: 8299

a.knyba@city-nieruchomosci.com

tel.: +48 535 965 465

Edyta Izydorczyk

Edyta Izydorczyk

licencja: 8299

e.izydorczyk@city-nieruchomosci.com

tel.: +48 507 255 855

Mariola Schiller

Mariola Schiller

licencja: 8299

m.schiller@city-nieruchomosci.com

tel.: +48 570 804 404

Agnieszka Michalska

Agnieszka Michalska

licencja: 8299

a.michalska@city-nieruchomosci.com

tel.: +48 691 55 45 15